Classement HAUNDI Equipe féminine/ Emaitzak HAUNDI Neskak ekipaka Dossard Temps
     
1 SENORINE Florence/JAUREGUIBERRY 237 01:46:10
2 BOULANGER Audrey/LARRAMENDY 212 01:55:07
     
Classement HAUNDI Equipe Masculin/Emaitzak HAUNDI Mutikoak ekipaka    
     
1 UGALDE Iban/MACHICOTE Paul 223 01:28:38
2 MEHATS / IHIDOY 207 01:30:58
3 ETCHEPAREBORDE Xabi/MARTOCQ Vincent 216 01:37:02
4 BISCAY Ellande/SALLABERRY Battitte 270 01:37:07
5 POCHELU Sébastien/EXILARD Beñat 215 01:37:46
6 AUZQUI Olivier/OSPITAL Iban 201 01:38:35
7 DOYHENARD Bixente/PINGITORE Fabien 208 01:40:30
8 UHALDE Henri/UHALDE Romain 219 01:41:35
9 LARRALDE Alain/OILLARBURU Xabi 213 01:44:41
10 ICEAGA Joël/ICEAGA Alain 250 01:45:10
11 ADO Antton/BORDENAVE Eric 238 01:45:51
12 ENTERS / HEGOBURU 210 01:46:05
13 ARRACHEA Bastien/HARISPURU Michel 265 01:48:39
14 BEDAT David/SALLABERRY Bertrand 211 01:51:00
15 CASTEGE Henri/BARRERE Frédéric 224 01:51:28
16 CAZANAVE Beñat/BARTHEBORDE Jean Pierre 264 01:51:41
17 ETCHELET Jean Michel/BETBEDER Maxime 214 01:53:05
18 HIRABOURE Bernadette/HOURCADE François 233 01:54:48
19 CARTAUX Bruno/CLEMENCEAU Maxime 203 02:01:17
20 AYCAGUER Arño/AYCAGUER Pettan 267 02:01:36
21 CHAMALBIDE Xavier/HAROTZARENE Jean Marc 252 02:05:22
22 PREBEDE Mickaël / OILLARBURU Xabi 241 02:12:04
23 RIEU Guillaume/ARLA Jean Marc 245 02:19:38
     
Classement HAUNDI Equipe Mixte/Emaitzak HAUNDI Mutiko ta neska ekipaka    
     
1 ETCHEVESTE Nadine/BERETEROT Julien 228 01:45:48
2 SALLABERREMBORDE Jakes / LACARRIEU Maitena 249 01:55:06
3 CAZAUX Jean / BORDENAVE Christine 242 01:59:18
4 DOYHENARD Julie / DOYHENARD Sébastien 231 02:01:40
5 BONNEFOND Eliane / IRIGARAY Alain 269 02:10:53
6 AGUER Sandrine / AGUER Vincent 229 02:15:28
     
Classement HAUNDI Individuel Masculin/Emaitzak HAUNDI Mutiko banaka    
     
1 CURUTCHET Gilles 266 01:31:10
2 ELISSETCHE Beñat 248 01:41:04
3 LABISTE Robert 206 01:41:42
4 ALCACEBE Eric 246 01:41:50
5 JAUREGUY Gilles 204 01:46:32
6 HIRIGOYEN Vincent 243 01:50:50
7 JAUREGUIBERRY Olivier 239 01:52:37
8 SENORINE Patrick 240 01:52:38
9 PEIXOTO Antonio 258 01:53:39
10 HOURQUEBIE Antton 220 01:53:41
11 LAMARQUE Patrick 234 01:54:53
12 LOHIAGUE Bixente 227 01:54:59
13 LASEUR André 209 01:56:42
14 YOAD PAULO PEREIRA PEIXOTO 257 01:58:06
15 GOYHEIX Panpi 262 01:59:55
16 GOMEZ Nelson 260 02:01:45
17 AGUERRE Filip 254 02:02:18
18 JAUREGUY Daniel 205 02:03:42
19 SUBERVIE Sébastien 222 02:04:06
20 YOAD DE BARROS PEIXOTO 259 02:16:46
21 UTHURRALT Eric 217 02:09:18
22 MARTIN Julien 225 02:11:07
23 MENDOZA Mathieu 226 02:11:08
24 NUNO Pantxo 255 02:13:04
25 DA SILVA PEREIRA JULIO Felipe 259 02:16:46
26 AMULET Antton 253 02:17:10
27 DAGUERRE Mattin 232 02:22:14
28 CHILIBOLOST Gillen 221 02:27:44
29 LUCU Allande 263 02:29:14
30 RUSPIL Iban 244 02:32:04
     
Classement TTIPI Equipe féminine/Emaitzak TTIPI Neskak ekipaka    
     
1 ETCHEBEST Maitena / RECALT Maddalen 119 01:08:15
2 LABESCAU Luxi/ELICEIRY Camille 103 01:09:25
     
Classement TTIPI Equipe mixte/Emaitzak TTIPI Neska ta mutiko ekipaka    
     
1 LASSALLE Marie / VILLENAVE Stéphane 101 01:04:05
2 THICOIPE Maika/MENDIBOURE Nicolas 122 01:04:39
     
Classement TTIPI Individuel féminine/ Emaitzak TTIPI Neskak banaka    
     
1 BISCAY Maria 117 01:04:42
2 RECALT Xantiana 111 01:04:43
3 ARBURUA Mixu 107 01:10:28
4 EYHERABIDE Maite 116 01:11:25
5 DUVIGNAU Margaux 113 01:11:26
6 LAMARQUE Jenofa 120 01:26:24
7 ETXANDI Amaia 114 01:26:25
     
Classement TTIPI Individuel Masculin Emaitzak TTIPI Mutikoak banaka    
     
1 ELGOYHEN Cédric 110 00:47:56
2 RECALDE Emmanuel 105 00:59:34
3 MOUSTIRATS Pascal 121 01:03:28
     
Classement MINI Equipe féminine/ Emaitzak MINI Neskak ekipaka    
     
1 ICEAGA Idoia/AUZQUI Maika 306 00:12:59
2 DOYHENARD Maddi/LASSALLE Lucie 305 00:13:01
3 CASTEGE Maialen/ARBURUA Naia 332 00:13:25
4 DOYHENARD Mikele/CHAUVIERE Lilo 309 00:13:44
5 FOURCADE Xole/MINHABERRIGARAY Alaia 328 00:14:15
6 CHAMALBIDE Mailen/AUZQUI Eztitxu 308 00:14:19
7 INCAGARAY Laida/DARRIEUMERLOU Eztitxu 325 00:15:13
     
Classement MINI Equipe masculin/ Emaitzak MINI Mutikoak ekipaka    
     
1 LABESCAU Ttittant/ERGUY Julen 303 00:10:59
2 CHAMALBIDE Mikel/ICEAGA Iban 327 00:11:47
3 AGUER Benoit/CHAUVIERE Jon 314 00:13:04
4 LASCARAY Mattin/IRIGARAY Julen 321 00:13:35
     
Classement MINI Equipe mixte/  Emaitzak MINI Mutiko ta Neska ekipaka    
     
1 ELISSETCHE Leo/ELISSETCHE Maia 320 00:13:29
     
Classement MINI Individuel féminine/Emaitzak MINI Neskak banaka    
     
1 RIOJA Oihana 338 00:20:19
2 ERROTABEHERE Elaia 335 00:20:20
3 ERROTABEHERE Laida 333 00:20:38
     
Classement MINI Individuel masculin/Emaitzak MINI mutikoak banaka    
     
1 BARCOS Mathias 316 00:11:12
2 ERGUY Panpi 313 00:13:00
3 BARRERE Antton 312 00:13:10
Bulletin d'inscription
Veuillez télécharger et scanner le bulletin et renvoyer par mail à korrikleta@gmail.com
bulletin d inscription 2015.pdf
Document Adobe Acrobat 919.6 KB